Top 10 Nicht Programmierbarer Taschenrechner – Kalkulatory naukowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Texas Instruments

#ad

Texas Instruments TI-34 MultiView kalkulator naukowy

#ad
Texas Instruments #ad - Menu – łatwe do odczytania i nawigacji menu rozwijane podobne do menu na komputerze graficznym. Tryb matematyczny do wprowadzania w notacji matematycznej, ułamków, pierwiastków kwadratowych, w tym pi, procent i wykładników oraz matematyczne wyjście notacji dla ułamków.

Edycja notacji naukowej – zapoznaj się z notacją naukową z odpowiednimi wykładnikami wysokimi i zobacz wydanie w notacji naukowej. Taka sama funkcjonalność jak TI-34II Explorer plus rozszerzenia wyświetlacza i funkcji. 4-wierszowy wyświetlacz umożliwia przewijanie i edycję danych. Poprzedni wpis – umożliwia sprawdzenie poprzednich wpisów i wyszukiwanie wzorów. Wszystkie ustawienia trybu znajdują się w centralnym miejscu, na ekranie trybu.
MarkaTexas Instruments #ad
ProducentTexas Instruments #ad
Wysokość3.31
Długość6.65
Waga0.3
Szerokość0.87
Numer części34MV/TBL/1L1/D
Model34MV/TBL/1L1/D

2. CALCUSO

#ad

CALCUSO Pakiet ekonomiczny: kalkulator techniczno-naukowy TI-30X Pro MathPrint + pokrowiec ochronny WYNGS czarny + rozszerzona gwarancja CALCUSO

#ad
CALCUSO #ad - Ti 30x pro mathPrint. In. Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości z czterema wierszami po 16 znaków. Z obliczeniem prawdopodobieństwa, m. Zasilany energią słoneczną i bateriami. Zawartość przesyłki: ti-30x pro MathPrint, pokrowiec ochronny WYNGS, rozszerzona gwarancja. Rozkład dwukomorowy i normalny.
MarkaCALCUSO #ad
ProducentCALCUSO #ad
Waga0.57
Numer części4062401018752
Model4062401018752

3. Casio

#ad

Casio FX-991DE X ClassWiz kalkulator naukowy z obrazowym wyświetlaczem

#ad
Casio #ad - Zasilanie na baterie. Jest to kalkulator naukowy z obrazowym wyświetlaczem, pierwiastki kwadratowe oraz inne wyrażenia matematyczne będą wyświetlane w taki sposób, tzn. Język oprogramowania: niemiecki produkt może nie być dostępny w języku polskim.

Zasilanie energią słoneczną. Funkcja obsługi kodu QR umożliwia wyświetlenie wyniku na ekranie smartfona lub tabletu. Pojemność pamięci została zwiększona czterokrotnie i umożliwia teraz wykonywanie skomplikowanych obliczeń statystycznych, przy cztery razy szybszej pracy procesora. Kalkulator na fx-991dex jest ze swoimi 696 funkcjami najbardziej zaawansowanym technicznie urządzeniem spośród kalkulatorów techniczno-naukowych.

Ekran o rozdzielczości 193 x 63 pikseli zapewnia czterokrotnie większą rozdzielczość niż u większości popularnych wyświetlaczy LCD z serii FX-DE Plus. Kalkulator naukowy. Ułamki, jak są one przedstawiane w podręcznikach szkolnych.
MarkaCasio #ad
ProducentCasio #ad
Wysokość0.43
Długość6.54
Waga0.2
Szerokość3.03
Numer częściFX-991DE X
ModelFX-991DE X
GwarancjaYear

4. Texas Instruments

#ad

Niebieski/biały, Texas Instruments TI-30XS MultiView kalkulator naukowy, 4 linie, akumulator/solarny, 16 cyfr

#ad
Texas Instruments #ad - Dokowanie i wspólne zapisywanie kroków obliczeniowych algebry łańcuchowej matematyka w trybie MATHPRINT, w tym układanie ułamków, wykładników, dokładnych pierwiastków kwadratowych i innych.

Szybkie wyświetlanie ułamków dziesiętnych i przełączanie kształtów za pomocą klucza przełączającego. Przewijanie rejestrów i krytycznie sprawdzaj wzory, a także wyświetlanie i wklejanie w nowym obliczeniu. Zaprojektowana z wyjątkowymi właściwościami umożliwia nagrywanie wszystkich użytkowników więcej niż jedno obliczenie, porównanie wyników i przeglądanie wzorów, wszystko na tym samym ekranie. Odkryj tabelę wartości x, y dla danej funkcji daty, automatycznie lub przez wartości x.
MarkaTexas Instruments #ad
ProducentTexas Instruments #ad
Wysokość0.1
Długość9.75
Waga0.06
Szerokość6.69
Numer części30XSMV/TBL/1L1/G
Model30XSMV/TBL/1L1/G

5. Casio

#ad

CALCUSO zestaw ekonomiczny: Casio FX-85DE X ClassWiz kalkulator techniczno-naukowy + pokrowiec ochronny WYNGS czarny + rozszerzona gwarancja od CALCUSO

#ad
Casio #ad - Zawartość pakietu: casio fx-85de x, etui ochronne WYNGS, rozszerzona gwarancja w języku niemieckim.
MarkaCasio #ad
ProducentCASIO #ad
Wysokość0.43
Długość6.5
Waga0.01
Szerokość2.99
Numer części4062401022728
Model4062401022728

6. Casio

#ad

Casio FX-87DE PLUS-2 kalkulator naukowo-techniczny, czarny

#ad
Casio #ad - Zasilanie: ogniwo słoneczne + bateria 1 x LR 44. Naturalny wyświetlacz. Automatyczne wyłączanie. 502 funkcje:. Algebraiczna logika wejściowa: natural-v. P. A. M.
MarkaCasio #ad
ProducentCasio Europe GmbH #ad
Wysokość0.44
Długość6.36
Waga0.21
Szerokość3.03
Numer częściFX-87DEPLUS-2
ModelFX-87DEPLUS-2
Gwarancja24 miesiące gwarancji producenta

7. Casio

#ad

Calcuso zestaw ekonomiczny: Casio FX-87DE Plus 2 kalkulator techniczno-naukowy + pokrowiec ochronny WYNGS czarny + rozszerzona gwarancja firmy Calcuso

#ad
Casio #ad - Kalkulator naukowy. Casio fx-87 de plus II. 358 funkcji. Idealny dla każdego początkującego ucznia. Zawartość przesyłki: casio fx-87 de Plus II, pokrowiec ochronny WYNGS, rozszerzona gwarancja.
MarkaCasio #ad
ProducentCASIO #ad
Wysokość0.44
Długość3.15
Waga0.01
Szerokość6.34
Numer częściB07ZTGBVP5
ModelB07ZTGBVP5

8. Texas Instruments

#ad

Texas Instruments TI-30X Plus MathPrint kalkulator naukowy 4-wierszowy

#ad
Texas Instruments #ad - Spełnia wymagania ministerstwa kultury, młodzieży i sportu w Badenii-Wirtembergii. Wygodne obliczanie ze zmiennymi lub wartościami funkcyjnymi. Stała pamięć: brak utraty danych.

Tabele wartości dla dowolnych funkcji. 2-krotne przyporządkowanie przycisków. Kalkulator z wieloma funkcjami z zakresu arytmetyki, algebry, trygonometrii i stochastyki. In. Na podstawie matury Wolnego Państwa Bawarii. Z wielofunkcyjnymi przyciskami do szybkiego wprowadzania danych. Wyświetlanie dwóch funkcji w tabeli wartości. Bardzo przejrzysta klawiatura; dodatkowe funkcje w osobnym menu; maks. Dopuszczony do egzaminu również w innych krajach związkowych, m. Wyświetlacz komputera o wysokiej rozdzielczości gwarantuje lepszą czytelność i umożliwia inne funkcje, np. Wejście i wydanie w matematycznej pisowni.
MarkaTexas Instruments #ad
ProducentTexas Instruments #ad
Wysokość0.63
Długość7.24
Waga0.29
Szerokość3.15
Numer częściTI-30XPLMP
ModelTI-30XPLMP
GwarancjaYear

9. Casio

#ad

Casio FX-85DE CW ClassWiz kalkulator techniczno-naukowy

#ad
Casio #ad - Wyrażenia matematyczne, takie jak korzenie, ułamki i logarytmy są przedstawiane w naturalnej pisowni. Funkcja kodu qr umożliwia wizualizację wyników i funkcji komputera za pomocą smartfona lub tabletu. Niemieckie menu i oprogramowanie. Dzięki pudełku do matematyki można symulować próby rzutu kości i monet. W dużej mierze zrezygnowano ze skrótów i kombinacji klawiszy. Względne częstotliwości sumy można wymienić. Innowacyjna obsługa i nawigacja w menu ułatwiają korzystanie z komputera przez uczniów.
MarkaCasio #ad
ProducentCasio Europe GmbH #ad
Wysokość0.63
Długość6.81
Waga0.21
Szerokość3.03
Numer częściFX-85DECW
ModelFX-85DECW
Gwarancja36 miesięcy gwarancji

10. Casio

#ad

Wyświetlacz LC Czarny, Casio CLAS swiz FX-87DE X techniczna szkolny kalkulator naukowy kod QR 593 funkcji, funkcja

#ad
Casio #ad - Na kalkulatorów fx-87de x o pojemności 593 oraz funkcje verdoppeltem idealnie nadaje się do użytku przez szkolny i pamięci masowej do stosowania w uniwersytetów. Kalkulator naukowy o naturalnej wyświetlacz, tzn.

Funkcja kodu qr pozwala na świecie — rezultat wizualizacji stacja robocza na ekranie smartfona lub tabletu. Solar robocze. Kalkulatorów naukowych. Wyświetlacz lcd o dużej rozdzielczości 193 x 63 punktów o z czterokrotnie większą o wysokiej rozdzielczości, takie jak znanego monitory z serii FX-de Plus. Wspomagających wdrażanie i arkuszami kalkulacyjnymi sprawiają, że jest możliwe po raz pierwszy te najważniejsze obliczenia na jednym pod względem technicznym firmy naukowego kalkulator w rzeczywistości. Pęknięć, kwadrat korzenie i inne wyrażenia matematyczne są takie jak w Polsko-niemiecka widoczny podręcznikowa. Zasilanie bateryjne.
MarkaCasio #ad
ProducentCasio Europe GmbH (Office Parent) #ad
Wysokość6.69
Długość3.15
Waga0.2
Szerokość0.39
Numer częściFX-87 DEX
ModelFX-87 DEX
Gwarancja3 lata gwarancji producenta