Top 10 Calathea Pflanze Echt – Donice na kwiaty

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Decorasian

#ad

Decorasian Zestaw 3 okrągłych doniczek z trawy morskiej z wkładką z tworzywa sztucznego do sadzenia roślin – 16 cm + 20 cm + 26 cm

#ad
Decorasian #ad - Doniczki nadają się szczególnie jako osłonki na doniczki, ale również jako doniczki na rośliny. Doniczki decorasian z trawy morskiej są produkowane w sposób zrównoważony z surowców odnawialnych.

Doniczka nie powinna być stale narażona na działanie warunków atmosferycznych. Dzięki wkładce z tworzywa sztucznego doniczkę można bezpośrednio sadzić lub podczas użytkowania jako osłonki na doniczkę zbierać wyciekającą wodę. Dzięki naturalnemu wyglądowi słomy lub hiacyntu wodnego doniczka nadaje się do stworzenia wyjątkowo przytulnego, ciepłego klimatu w pomieszczeniu i pasuje również do stylu skandynawskiego.

Naturalny materiał ma naturalną ochronę i można go bez problemu zetrzeć. Doniczki mają wymiary 16 x 14 cm, 20 x 17 cm, 26 x 24 cm lub 34 x 31 cm. Idealnie nadaje się do codziennego użytku jako kosz na rośliny w kuchni, łazience, sypialni lub jako dekoracja w całym domu. Jako donica na rośliny w domu, a także na taras lub balkon.
MarkaDecorasian #ad
ProducentDecorasian #ad
Waga4.63
Numer częściDA-T0006
ModelDA-T0006

2. Flowerbox

#ad

średnica doniczki 17 cm, Palma górska – prawdziwa roślina pokojowa, Chamaedorea elegans – wysokość ok. 70 cm

#ad
Flowerbox #ad - Wymaga dużej ilości wody i półcienistego miejsca. Działanie poprawiające klimat we wnętrzu. Do pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Doniczka Ø 17 cm i 70 cm wysokości. Roślina w doniczce z tworzywa sztucznego.
MarkaFlowerbox #ad
ProducentFlowerbox #ad
Wysokość27.56
Długość6.69
Waga3.56
Szerokość6.69
Numer części2123
Model100H0160

3. exotenherz

#ad

Zestaw roślin pokojowych – Dieffenbachia – Dypsis lutescens – Zamioculcas – 3 rośliny – łatwe w pielęgnacji – oczyszczanie powietrza – doniczka 12 cm, Exotenherz

#ad
exotenherz #ad - Asortyment różnych roślin zielonych i pokojowych. Różne oczyszczające powietrze, wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji rośliny pokojowe. Najwyższa jakość ogrodnicza. Wielkość doniczki: 12-14 cm.
Markaexotenherz #ad
Producentexotenherz #ad
Waga3.09
Numer części176319112020-24

4. PLNTS

#ad

Zrównoważone opakowanie – doniczka 12 cm – wysokość 30 cm – prosto z ogrodnictwa, prawdziwe rośliny, PLNTS, Philodendron Florida Beauty Green – rośliny pokojowe

#ad
PLNTS #ad - Nie należy wprawdzie zbyt dużo wody, ważne jest, aby podłoże było zawsze lekko wilgotne i nie wysychało. Dzięki wypełnieniu minimalizujemy ruch rośliny i zapobiegamy w ten sposób łamaniu się liści.

Rozmiar: wysokość dostawy tej rośliny wynosi 30 cm łącznie z podłożem/doniczką. Wysokiej jakości rośliny: w plnts oferujemy świeżość i jakość bezpośrednio od hodowcy i udzielamy 30-dniowej gwarancji zdrowia na wszystkie nasze rośliny. Pielęgnacja: filodendrony są łatwe w pielęgnacji i wymagają niewiele uwagi. Odpowiednia wysyŁka: nie martw się o daleką podróż, jaką odbędzie twoja nowa roślina! Pakujemy Twoją roślinę tak starannie, jak to możliwe w naszych blistrach z recyklingu.

Wieże powietrze: filodendrony należą do najpopularniejszych roślin w naszym sklepie internetowym, mają właściwości oczyszczające powietrze i nie są trudne w pielęgnacji.
MarkaPLNTS #ad
ProducentPLNTS.com #ad
Wysokość11.81
Długość4.72
Waga0
Szerokość4.72
ModelPLNTS.com

5. PLNTS

#ad

Prawdziwe rośliny, PLNTS, Baby Monstera Adansonii – rośliny pokojowe, zrównoważone opakowanie – 2 cm sadzonki – wysokość 15 cm – bezpośrednio z ogrodnictwa

#ad
PLNTS #ad - Roślina niemowlęcia: skrzydło okienne jest rośliną tropikalną i ma liście, które mogą rosnąć niesamowicie duże. Rozmiar: wysokość dostawy tej rośliny wynosi 15 cm łącznie z podłożem/doniczką.

Wysokiej jakości rośliny: w plnts oferujemy świeżość i jakość bezpośrednio od hodowcy i udzielamy 30-dniowej gwarancji zdrowia na wszystkie nasze rośliny. Dzięki dużym liściom roślina monstera jest doskonałym oczyszczaczem powietrza. Dzięki wypełnieniu minimalizujemy ruch rośliny i zapobiegamy w ten sposób łamaniu się liści.

Pielęgnacja: zapotrzebowanie na wodę tej rośliny jest wysokie. Odpowiednia wysyŁka: nie martw się o daleką podróż, jaką odbędzie twoja nowa roślina! Pakujemy Twoją roślinę tak starannie, jak to możliwe w naszych blistrach z recyklingu. Ta mała sadzonka nie tylko wzrośnie wraz z Tobą, ale również wzrośnie Ci do serca.
MarkaPLNTS #ad
ProducentPLNTS.com #ad
Wysokość5.91
Długość0.79
Waga0
Szerokość0.79
ModelPLNTS.com

6. Plant in a Box

#ad

Rajska roślina ptaków, Strelitzia Nicolai, zestaw 2 szt., doniczka 17 cm, Plant in a Box, wysokość 55-70 cm, rośliny pokojowe

#ad
Plant in a Box #ad - Prawdziwy miłośnik słońca. Rośliny mają wysokość od 55 do 70 cm przy dostawie mierzona wraz z doniczką. Starannie zapakowany w stabilny karton wysyłkowy specjalnie dla roślin. W ten sposób twoje zamówienie jest chronione przed możliwymi uszkodzeniami podczas transportu. Piękna, egzotyczna roślina pokojowa. Rośliny są dostarczane w doniczkach o średnicy/średnicy 17 cm. Atwy w pielęgnacji i nadaje się do wszystkich obszarów.
MarkaPlant in a Box #ad
ProducentPlant in a Box #ad
Wysokość21.65
Długość21.65
Waga12.06
Szerokość6.69
Numer części3312172
Model17

7. GardenersDream

#ad

Popularna Calathea Lancifolia roślina koszowa roślina pokojowa prezent do kupienia 40-50 cm z doniczką

#ad
GardenersDream #ad - Wyraziste kolory liści – kolory, które znajdują się na górnej i dolnej stronie liści, są bardzo interesujące. Wszystkie cechy calathea sĄ zadowoŁane – wszystkie rośliny kalathea mają podobne cechy, dzięki zielonej górnej stronie liści i czerwonawo-różowym spodowi można łatwo zidentyfikować rośliny należące do rodzaju Calathea.

Zdjęcia służą jedynie jako przykład. Ze względu na pochodzenie z ameryki południowej ich wilgotne miejsca nie są nieznane, dlatego też łazienka lub ogrody zimowe są wspaniałymi miejscami. Roślina, jest obecna w rodzaju calathea. Należy jednak zwrócić uwagę na to, aby podłoga była zawsze nieco wilgotna. Roślina jest dostarczana w doniczce, ozdobna doniczka nie wchodzi w zakres dostawy. Wystarczy umieścić w pomieszczeniach mieszkalnych – roślinę można łatwo umieścić w wielu różnych pomieszczeniach mieszkalnych.

Ta mieszanka odcieni zieleni i czerwonawo-różowy odcień spodu liści jest naprawdę fascynująca i całkiem dobrze prezentuje się w przypadku Calathea Insignis. Parapety lub inne obszary w półcieniu są również odpowiednie, ale o ile nie ma bezpośredniego światła słonecznego. W miesiącach letnich potrzebne są dwa lub trzy podlewania miesięcznie, która nie wymaga dużej pielęgnacji – dla większości miłośników roślin cecha "łatwa w utrzymaniu" jest jedną z najważniejszych cech przy wyborze roślin pokojowych i właśnie ta, a zimą można to zmniejszyć.
MarkaGardenersDream #ad
ProducentGardenersDream #ad
Wysokość11.81
Długość11.81
Waga1.54
Szerokość11.81
Numer częściPLANTS-CALINS-14CM-V1
ModelPLANTS-CALINS-14CM-V1

8. Bloomique

#ad

Zestaw 5 roślin – oczyszczające powietrze rośliny pokojowe – prawdziwe rośliny pokojowe – dracena – Dypsis – Chamaedorea – Chlorophytum – Asplenium – Ø 12 cm – 20-45 cm

#ad
Bloomique #ad - Nasze specjalne opakowanie chroni je w drodze do Ciebie! Oczyszczające powietrze rośliny poprawiają klimat pomieszczenia w twoim domu i pochłaniają szkodliwe substancje z powietrza! Zestaw 5 elementów: mieszanka oczyszczających powietrze roślin pokojowych składa się z draceny, Dypsis Lutescens, Chamaedorea Elegans, Chlorophytum Variegatum i Asplenium Crispy Wave.

Pielęgnacja: pielęgnacja: witam! tu mówią twoi nowi przyjaciele zieleni: Nie potrzebujemy dużo pielęgnacji, od czasu do czasu daj nam trochę wody. Słońce nie lubimy tak bardzo, więc nie potrzebujemy go tak dużo! Zakres dostawy: te rośliny mają około 20-45 cm wysokości.

Oczyszczanie powietrza: ta roślina pokojowa sprawia, że powietrze jest świeższe. Mieszanka roślin: brakuje ci urozmaicenia w swoim salonie? Rozłóż rośliny z tej pięknej mieszanki roślin w pokoju i ciesz się całą zielenią wokół siebie.
MarkaBloomique #ad
ProducentBloomique #ad
Wysokość17.72
Długość4.72
Waga13.23
Szerokość4.72

9. Ecoworld

#ad

łatwe w pielęgnacji i oczyszczające powietrze rośliny zielone, zestaw 6 sztuk, z doniczką i nawozem do roślin, vdvelde.com Ecoworld zielone rośliny pokojowe, prawdziwe, wymaga niewiele światła

#ad
Ecoworld #ad - Gatunki różnią się wielkością i kształtem, a dzięki bogatej zieleni każde otoczenie jest bardziej żywe. Otrzymasz od nas również 1 butelkę z naszym własnym ekologicznym pożywieniem dla roślin pokojowych. Dobrze wiedzieć: rośliny te są również przyjazne dla zwierząt i nietoksyczne dla zwierząt.

Zestaw 6 prawdziwych roślin zielonych – nie masz ochoty na żmudne wybieranie pojedynczych roślin? Nasz praktyczny kompletny zestaw oferuje 6 różnych rodzajów w jednym zestawie, które są idealnie do siebie dopasowane. Wielkość doniczki Ø 12 cm, wysokość rośliny 25-40 cm. Nasza misja: połączenie ludzi i natury poprzez nasze rośliny i doświadczenie, z uprawą ekologiczną i opakowaniami podlegającymi recyklingowi. Metabolizm oczyszcza powietrze i usuwa szkodliwe organizmy oraz nieprzyjemne zapachy.

Vdvelde. Com – połączenie z naturą: od ponad 35 lat od 1986 r. Dzięki temu możemy zagwarantować najlepszą jakość. Oferujemy w 100% ekologiczne rośliny z naszej rodzinnej ogrodnictwa. Uprawa z miłością – każda roślina jest starannie i z miłością hodowana w naszym własnym ogrodzie i codziennie kontrolowana. Wspomaga jakość powietrza – rośliny te nadają się szczególnie do pomieszczeń mieszkalnych i biurowych.
MarkaEcoworld #ad
ProducentAmazingworldGifts #ad
Waga6.61
Numer części70101
Model70101

10. exotenherz

#ad

Exotenherz, Mini roślina – Monstera Monkey Mask – skrzydło okienne – idealna do małych miseczek i szklanek – roślina dla niemowląt w doniczce 5,5 cm

#ad
exotenherz #ad - Nazwa botaniczna: Monstera obliqua "Monkey Mask". Nazwa: skrzydło okienne, maska małpa. 12-15 cm. Wysokość całkowita: ok. Mały, ale oho! - mini rośliny z egzotycznego serca. Wielkość doniczki: 5, 5 cm.
Markaexotenherz #ad
Producentexotenherz #ad
Waga0.33
Numer części207119112021