Top 10 Baby C Batterie – Jednorazowe baterie do urządzeń domowych

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Duracell

#ad

Z technologią zabezpieczającą przed dziećmi, 4 sztuki, Duracell Specialty 2025 litowe ogniwo guzikowe 3 V, urządzeniach medycznych CR2025/DL2025, do stosowania w breloczkach do kluczy, wagach

#ad
Duracell #ad - Zabezpieczone opakowanie: z podwójnym blistrem zabezpieczającym przed przypadkowym otwarciem – można otworzyć tylko nożyczkami. Duracell - litowe baterie guzikowe są dostępne w rozmiarach 1220, 2016, 1616, 2025, 2032, 1620, 1632, 2430 i 2451.

11 lat gwarancji w przypadku przechowywania. Duracell 2025 litowe ogniwa guzikowe: + 70% dłuższa żywotność* *w porównaniu ze średnią minimalną żywotnością 2025 litowych ogniw guzikowych zgodnie ze standardem IEC testu wydajności serwisowej Service Output. Duracell litowe ogniwa guzikowe 2025 wykorzystują litu o wysokiej czystości. Opakowanie może się różnić. Duracell litowe ogniwa guzikowe 2025 nadają się do stosowania w breloczkach do kluczy, czujnikach, urządzeniach medycznych glukometrach, termometrach cyfrowych i sprzęcie sportowym monitory tętna, urządzeniach przenośnych, wadze, małych pilotach zdalnego sterowania, akcesoria rowerowe.

Technologia bezpieczna dla dzieci: na tylnej stronie ogniwa znajduje się nietoksyczna, pierścieniowa warstwa z Bitrex, gorzka, aby zapobiec połknięciu niemowląt i małych dzieci. Wyniki mogą się różnić w zależności od urządzenia i sposobu użytkowania.
MarkaDuracell #ad
ProducentDuracell #ad
Wysokość4.49
Długość0.2
Waga0.02
Szerokość3.74
Numer części81575810
Model2025
Gwarancja12 miesięcy

2. Varta

#ad

Power on Demand, VARTA Baterie AA, Made in Germany, urządzeń Smart Home, opakowanie magazynowe w przyjaznym dla środowiska opakowaniu, 40 sztuk, alkaliczne, 1,5 V, idealne do akcesoriów komputerowych

#ad
Varta #ad - Idealne rozwiązanie do urządzeń takich jak piloty zdalnego sterowania, termostat grzejnika, aparat cyfrowy, zdalne sterowanie, narzędzia elektroniczne, radiotelefon, zegary ścienne, roboty, budzik, kontroler WiFi, urządzenia Smart Home, czujnik ruchu, radiowy dotykowy włącznik światła.

Jako jedyny niemiecki producent baterii do urządzeń stawiamy na lokalizację w Niemczech i jakość naszych baterii, która jest ceniona na całym świecie od ponad 130 lat. Varta – nazwa jest synonimem made in Germany i dlatego też oznacza jakość i kompetencje.

Zapas baterii mignon aa baterie alkaliczne w korzystnej cenie, 40 sztuk w opakowaniu nadającym się do recyklingu. Varta power on demand: smart, elastyczny i wydajny! zaprojektowany specjalnie dla użytkowników mobilnych. Power on demand zapewnia potężną energię, która jest potrzebna do urządzeń o wysokim zużyciu energii.
MarkaVarta #ad
ProducentVARTA Consumer Batteries #ad
Wysokość0.87
Długość9.84
Waga2.09
Szerokość5.91
Numer części400-AA Mignon
Model400-AA Mignon
Gwarancja10 Lat

3. Varta

#ad

Akumulatory alkaliczne Varta LR14 typu C 20 sztuk

#ad
Varta #ad - Wysoka jakość "made in Germany", markowy produkt wyprodukowany w Niemczech. Idealnie nadaje się do stosowania w radiu, mikrofonie, odtwarzaczach MP3, kontrolerze, latarce, myszach radiowych, zestawie słuchawkowym, urządzeniach medycznych, budziku, pilotach, zdalnie sterowanej zabawce, odtwarzaczach CD, wskaźniku laserowym, pilocie zdalnego sterowania lub oświetleniu bożonarodzeniowym itp.

10 lat trwałości, szczelny, trwały i certyfikowany zgodnie z międzynarodową normą: DIN EN ISO 9001:2008 i DIN EN ISO 1 4001:2005. Varta baterie przemysłowe zapewniają najwyższą jakość alkaliczną do każdego obszaru zastosowania. Akumulator jest zabezpieczony przed wyciekiem i certyfikowany zgodnie z międzynarodowymi normami DIN EN ISO 9001:2008 i DIN EN ISO 1 4001:2004.

Pasuje do lamp kempingowych, rejestratorów radiowych, świateł pomocniczych lub awaryjnych, systemów alarmowych i innych zastosowań codziennego użytku. Zestaw baterii alkalicznych Baby C w korzystnej cenie, 20 sztuk w poręcznym opakowaniu. Idealne rozwiązanie do urządzeń o dużym zapotrzebowaniu na energię, głośniki, odtwarzacz CD, takich jak zdalnie sterowane zabawki, megafon, roboty, narzędzia elektroniczne, radio, kamery, urządzenia medyczne, latarka, lampy.
MarkaVarta #ad
ProducentVARTA Consumer Batteries GmbH & Co. KGaA - Remington (CE) #ad
Wysokość1.97
Długość1.03
Waga0.14
Szerokość1.03
Numer części04014211392
Model04014211392
Gwarancja1

4. Varta

#ad

6 szt, VARTA Longlife Battery D Mono Alkaline Batters LR20

#ad
Varta #ad - Zdalnie sterowane zabawki, latarka, elektroniczny miernik gorączki. Właściwy wybór w przypadku obciążeń stałych w zakresie niskiego natężenia prądu.

Wysoka jakość "made in Germany", markowy produkt wyprodukowany w Niemczech. Zapewnia długą trwałość dzięki nowoczesnej jakości alkalicznej. 10 lat trwałości, szczelny, trwały i certyfikowany zgodnie z międzynarodową normą: DIN EN ISO 9001:2008 i DIN EN ISO 1 4001:2005. Pasuje do termometru gorączkowego, pilota zdalnego sterowania, lampy, klawiatury, robotów elektronicznych, myszy gamingowej, oświetlenia elektronicznego narzędzia. Idealny do urządzeń o dużym zapotrzebowaniu na energię, radiotelefon, waga osobowa, urządzenia medyczne, mysz, kontroler, takich jak np.
MarkaVarta #ad
ProducentVarta Consumer Batteries #ad
Wysokość1.35
Długość1.35
Waga0.3
Szerokość2.42
Numer części4120101306
Model4120101306
GwarancjaGwarancja ustawowa

5. Varta

#ad

Elastyczne, urządzeń Smart Home, VARTA Baterie C Baby, Made in Germany, Power on Demand, inteligentne, opakowanie zapasowe, idealne do akcesoriów komputerowych, alkaliczne, wydajne, 12 sztuk

#ad
Varta #ad - Jako jedyny niemiecki producent baterii do urządzeń stawiamy na lokalizację w Niemczech i jakość naszych baterii, która jest ceniona na całym świecie od ponad 130 lat. Idealne rozwiązanie do urządzeń takich jak piloty zdalnego sterowania, budzik, roboty, zdalne sterowanie, czujnik ruchu, zegary ścienne, urządzenia Smart Home, kontroler WiFi, narzędzia elektroniczne, aparat cyfrowy, termostat grzejnika, radiotelefon, radiowy dotykowy włącznik światła.

Varta power on demand: smart, elastyczny i wydajny! zaprojektowany specjalnie dla użytkowników mobilnych.

Zapas baterii mignon c baterie alkaliczne w korzystnej cenie, 12 sztuk w opakowaniu nadającym się do recyklingu. Varta – nazwa jest synonimem made in Germany i dlatego też oznacza jakość i kompetencje. Power on demand zapewnia potężną energię, która jest potrzebna do urządzeń o wysokim zużyciu energii.
MarkaVarta #ad
ProducentVarta #ad
Waga2.05
Gwarancja18 EU

6. Varta

#ad

20 sztuk, Varta baterie AA / LR6

#ad
Varta #ad - Idealne rozwiązanie do urządzeń o dużym zapotrzebowaniu na energię, narzędzia elektroniczne, roboty, megafon, kamery, takich jak zdalnie sterowane zabawki, odtwarzacz CD, urządzenia medyczne, głośniki, latarka, radio, lampy.

Pasuje do lamp kempingowych, świateł pomocniczych lub awaryjnych, rejestratorów radiowych, systemów alarmowych i innych zastosowań codziennego użytku. Wysoka jakość "made in Germany", markowy produkt wyprodukowany w Niemczech. 10 lat trwałości, szczelny, trwały i certyfikowany zgodnie z międzynarodową normą: DIN EN ISO 9001:2008 i DIN EN ISO 1 4001:2005. Baterie mono d baterie alkaliczne w korzystnej cenie, 20 sztuk w poręcznym opakowaniu.
MarkaVarta #ad
ProducentVARTA Consumer Batteries GmbH & Co. KGaA - Remington (CE) #ad
Wysokość2.42
Długość1.35
Waga0.31
Szerokość1.35
Numer części04020 211 111
Model04020 211 111
Gwarancja24 Miesięcy

7. Varta

#ad

12 sztuk, Made in Germany, elastyczne, opakowanie zapasowe, alkaliczne, VARTA Baterie D Mono, Power on Demand, inteligentne, urządzeń Smart Home, wydajne, idealne do akcesoriów komputerowych

#ad
Varta #ad - Zapas baterii mignon d baterie alkaliczne w korzystnej cenie, 12 sztuk w opakowaniu nadającym się do recyklingu. Jako jedyny niemiecki producent baterii do urządzeń stawiamy na lokalizację w Niemczech i jakość naszych baterii, która jest ceniona na całym świecie od ponad 130 lat.

Varta – nazwa jest synonimem made in Germany i dlatego też oznacza jakość i kompetencje. Power on demand zapewnia potężną energię, która jest potrzebna do urządzeń o wysokim zużyciu energii. Varta power on demand: smart, elastyczny i wydajny! zaprojektowany specjalnie dla użytkowników mobilnych.

Idealne rozwiązanie do urządzeń takich jak piloty zdalnego sterowania, zdalne sterowanie, radiotelefon, narzędzia elektroniczne, budzik, zegary ścienne, aparat cyfrowy, urządzenia Smart Home, czujnik ruchu, termostat grzejnika, roboty, kontroler WiFi, radiowy dotykowy włącznik światła.
MarkaVarta #ad
ProducentVarta #ad
Waga4
Gwarancja19 EU

8. Varta

#ad

Urządzeń Smart Home, alkaliczne, 1,5 V, idealne do akcesoriów komputerowych, Power on Demand, VARTA Baterie AAA, opakowanie magazynowe w przyjaznym dla środowiska opakowaniu, Made in, 100 sztuk

#ad
Varta #ad - Varta power on demand: smart, elastyczny i wydajny! zaprojektowany specjalnie dla użytkowników mobilnych. Idealne rozwiązanie do urządzeń takich jak piloty zdalnego sterowania, zegary ścienne, kontroler WiFi, termostat grzejnika, aparat cyfrowy, radiotelefon, zdalne sterowanie, czujnik ruchu, budzik, roboty, urządzenia Smart Home, narzędzia elektroniczne, radiowy dotykowy włącznik światła.

Zestaw baterii alkalicznych Micro AAA w korzystnej cenie, 40 sztuk w opakowaniu nadającym się do recyklingu. Varta – nazwa jest synonimem made in Germany i dlatego też oznacza jakość i kompetencje. Jako jedyny niemiecki producent baterii do urządzeń stawiamy na lokalizację w Niemczech i jakość naszych baterii, która jest ceniona na całym świecie od ponad 130 lat. Power on demand zapewnia potężną energię, która jest potrzebna do urządzeń o wysokim zużyciu energii.
MarkaVarta #ad
ProducentVarta #ad
Wysokość1.54
Długość12.05
Waga2.49
Szerokość5.91
Numer częściS7908978
ModelS7908978

9. Duracell

#ad

2 sztuki w opakowaniu E90/LR1, Duracell Specialty N bateria alkaliczna 1,5 V, zaprojektowana do stosowania w latarkach, kalkulatorach i lampkach rowerowych

#ad
Duracell #ad - Duracell baterie specjalne są dostępne w wielu rozmiarach: J, N, AAAA, MN21, MN11, MN28. Duracell specjalne ogniwa alkaliczne N – do 40% większa wydajność*. Duracell specjalistyczne baterie alkaliczne N są przeznaczone do stosowania w latarkach, kalkulatorach i lampkach rowerowych. W porównaniu z minimalnym średnim czasem trwania w testach IEC dla lamp przenośnych w rozmiarze LR1 wyniki mogą się różnić w zależności od urządzenia i wzoru użytkowania. 5 lat gwarancji na przechowywanie.
MarkaDuracell #ad
ProducentDuracell #ad
Wysokość1.86
Długość1.3
Waga0.04
Szerokość0.19
Numer częściDURMN9100B2
Model5000394203983
Gwarancja2-5 Lat

10. Varta

#ad

Inteligentnych urządzeń domowych lub latarki, VARTA Power na żądanie C Baterie Baby pakiet magazynowy 20S paczka, inteligentne, elastyczne i potężne dla mobilnych konsumentów końcowych, np. W przypadku akcesoriów komputerowych

#ad
Varta #ad - Idealny do urządzeń, termostat chłodnicy, czujnik ruchu, narzędzie elektroniczne, radia, zdalne sterowanie, aparat cyfrowy, zegary ścienne, sterowanie wifi, inteligentne urządzenia domowe, robot, światło budzik, takich jak pilot, radio przełącznik świetlny.

Baterie pakiet do przechowywania Baby C Baterie alkaliczne do oszczędności Cena, 20 sztuk w poręcznym opakowaniu. Varta moc na żądanie: inteligentne, elastyczne i potężne! szczególnie opracowany dla klientów mobilnych. Jedynym niemieckim producentem baterii urządzeń, polegamy na lokalizacji Niemcy i jakość naszych baterii, która szacuje się na całym świecie od ponad 130 lat. Varta - nazwa stoi na wykonane w Niemczech, a zatem również dla jakości i kompetencji. Moc na żądanie zapewnia potężną energię potrzebną do wysokich urządzeń zużycia energii.
MarkaVarta #ad
ProducentVARTA Consumer Batteries #ad
Wysokość2.05
Długość4.25
Waga2.91
Szerokość5.31
Numer części401 - C Baby
Model401 - C Baby
Gwarancja10 Lat